31-046 Kraków, ul. św. Gertrudy 6 NIP 676-23-29-517
Działalność

 

Działalność w Krakowie

 

Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna („PPI SKA”) jest właścicielem 2 budynków hotelowych zlokalizowanych w centrum miasta. Hotele są dzierżawione przez operatora – spółkę RT Hotels SA, związane są również z międzynarodową siecią hoteli – marką Best Western.

Więcej informacji o obiektach znajdą Państwo na stronie http://www.bwkrakow.pl/

 

Działalność w Warszawie

 

Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna („PPI SKA”) jest właścicielem 3 budynków hotelowych zlokalizowanych w centrum miasta. Hotele są dzierżawione przez operatora – spółkę Satoria Group SA a jeden z nich związany jest z międzynarodową siecią hoteli – marką Best Western. Pozostałe dwa obiekty oferują kolejno standard 2** i 1 **.

Więcej informacji o obiektach znajdą Państwo na stronach http://www.bwportos.pl/ oraz http://www.hotelatos.pl/ i http://www.hotelaramis.pl/

 

Aktualne inwestycje deweloperskie:

 

Warszawa: Osiedle Nowa Mangalia

 

Nowa Mangalia to zespół dwóch budynków, w którym powstanie 291 lokali mieszkalnych. Planowane oddanie do użytkowania odbędzie się w 4 kw. 2020 roku. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, natomiast pomiędzy budynkami przewidziany jest teren rekreacyjny. Na przyszłych mieszkańców czekają lokale o metrażach 25-81 m2 – od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkon, taras, loggię lub ogródek.

Znakomita lokalizacja Nowej Mangalii pozwala cieszyć się bliskością zarówno pełnej infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. Dogodna komunikacja miejska umożliwia dotarcie do centrum miasta w kilkanaście minut. Nowa Mangalia to miejsce, które doskonale łączy w sobie zalety życia w wielkim mieście z zaletami mieszkania w zacisznej, zielonej dzielnicy. Nowa Mangalia to jedno z najpopularniejszych miejsc do zamieszkania w Stolicy

Więcej informacji o o inwestycji znajdą Państwo na stronie:
http://www.nowamangalia.pl/

 

Poprzednie inwestycje deweloperskie:

 

Młode Bródno przy ul. Krasiczyńskiej 8 w Warszawie.

Inwestycja Młode Bródno była unikalną inwestycją na warszawskim rynku nieruchomości. Po pełnej rewitalizacji nieruchomość z lat 70-tych została doprowadzona do stanu deweloperskiego. W budynku znajdowało się 198 mieszkań jedno- i dwupokojowych.

Inwestycja i sprzedaż mieszkań została zakończona sukcesem w 2016 roku.

 

Nasi partnerzy
PPI PPI PPI PPI