31-046 Kraków, ul. św. Gertrudy 6 NIP 676-23-29-517
O nas

Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna („PPI SKA”) jest spółką majątkowo-finansową. Spółka powstała w 2006 roku i przez pierwsze lata funkcjonowała wyłącznie na krakowskim rynku nieruchomości. W 2008 roku zmienił się właściciel spółki – obecnie należy ona do grupy Satoria Group z siedzibą w Warszawie. Aktualnie spółka jest właścicielem pięciu hoteli, w tym dwóch dzierżawionych do sieci RT Hotels SA: Hotel Best Western Kraków Old Town*** (dawniej Hotel RT Monopol) i BEST WESTERN Hotel Galicya***, położonych w Krakowie, oraz trzech hoteli dzierżawionych do spółki SATORIA Group SA, położonych na warszawskich Stegnach przy ul. Mangalia. Ponadto Spółka prowadzi inwestycję deweloperską przy ul. Mangalia/Sikorskiego w Warszawie „Nowa Mangalia”.

Zarządzanie Spółką i jej aktywami zostało powierzone komplementariuszowi spółce Polskie Projekty Inwestycyjne Sp. z o.o., w której imieniu działa Zarząd w składzie : Prezes Zarządu Andrzej Wójcik, Wiceprezes Zarządu Lech Fronckiel oraz Członek Zarządu: Danuta Skalska.

We wszystkich podejmowanych przez Spółkę przedsięwzięciach, opieramy swoje działania na solidnej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry, sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców jak również uczciwych i sprawdzonych partnerach.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową działalnością spółki Polskie Projekty Inwestycyjne zapraszamy do zapoznania się z materiałami umieszczonymi na stronie.

Pressroom

http://www.targowek.info/2013/03/pierwsza-taka-inwestycja-przerobia-blok-na-nowe-mieszkania/

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach spółek partnerskich oraz dotyczących naszych inwestycji:

http://www.nowamangalia.pl/
http://www.bwkrakow.pl/
http://www.bwportos.pl/
http://www.hotelatos.pl/
http://www.hotelaramis.pl/

Nasi partnerzy
PPI PPI PPI PPI