31-046 Kraków, ul. św. Gertrudy 6 NIP 676-23-29-517
Zarząd

 

Andrzej Wójcik

 

Prezes Zarządu/Komplementariusz

Absolwent rocznego programu Executive Development przy Canadian International Management Institute oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Zarządzania Wartością Spółki. Doświadczenie w dziedzinie biznesu i nowoczesnego zarządzania zdobył poprzez kierowanie obszarami marketingu i rozwoju różnych firm na rynku polskim. 9 lat spędził w USA gdzie zdobywał doświadczenie biznesowe w prowadzeniu własnej firmy. Wykształcenie menadżerskie uzyskał w Polsce i USA. Ze Spółką związany od 2008 roku, funkcję Prezesa Zarządu pełni od 2017 roku.

Lech Fronckiel

 

Wiceprezes Zarządu / Komplementariusz

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Odbył staże w Niemczech na Uniwersytecie we Freiburgu i LVM Versicherungen w Muenster w zakresie controllingu finansowego. Jako pracownik naukowy zajmował się problematyką transferu nowoczesnych technologii. Ze Spółką związany od 2008 roku -pełnił w niej funkcję Prezesa Zarządu / Komplementariusza do czerwca 2017 roku. Od 28 czerwca 2017r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki.

 

Danuta Skalska

 

Członek Zarządu

Absolwentka AWF – Wydział Turystyki i Rekreacji w Poznaniu oraz podyplomowego Studium Menadżerskiego Szkoły Głównej Handlowej. Z firmą związana jest od 2008 roku a od 5 czerwca 2012 roku pełni funkcję Członka Zarządu. Działa w różnych organizacjach branżowych m.in. w Polskiej Izbie Turystyki.

 

Nasi partnerzy
PPI PPI PPI PPI